EKZN500ELL222ML40S
MFR.Part #
EKZN500ELL222ML40S
JLCPCB Part #
C1584824
Package
Plugin,D16xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 14mΩ 16mm 2200uF 3.375A@120Hz 40mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D16xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS