EGXF350ELL511MJ16S
MFR.Part #
EGXF350ELL511MJ16S
JLCPCB Part #
C1584547
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+125℃ 10mm 16mm 3000hrs@125℃ 35V 510uF 5mm 650mA@120Hz 94mΩ@100kHz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS