ELHS501VSN471MA50S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELHS501VSN471MA50S
JLCPCB Part #
C1583949
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 1.95A@120Hz 10mm 35mm 470uF 5000hrs@105℃ 500V 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS