EKZN160ELL332MK30S
MFR.Part #
EKZN160ELL332MK30S
JLCPCB Part #
C1583722
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 16V 3.66A@100kHz 30mm 3300uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS