EKXE161ELL330MJ16S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKXE161ELL330MJ16S
JLCPCB Part #
C1583508
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12000hrs@105℃ 130mA@120Hz 160V 16mm 33uF 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS