EKXJ161ELL390MJ16S
MFR.Part #
EKXJ161ELL390MJ16S
JLCPCB Part #
C1583362
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 160V 16mm 245mA@120Hz 39uF 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS