ELXZ350ELL221MH15D
MFR.Part #
ELXZ350ELL221MH15D
JLCPCB Part #
C1583282
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 15mm 220uF 3.5mm 3000hrs@105℃ 35V 730mA@100kHz 8mm ±20% Plugin,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS