ESMR451VSN391MR35S
MFR.Part #
ESMR451VSN391MR35S
JLCPCB Part #
C1582799
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.32A@120Hz 2000hrs@85℃ 30mm 35mm 390uF 450V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS