ELXY160ELL121MFB5D
- MFR.Part #
- ELXY160ELL121MFB5D
- JLCPCB Part #
- C1582772
- Package
- Plugin,D6.3xL11.5mm
- Description
- -55℃~+105℃ 109.2mA@120Hz 11.5mm 120uF 16V 2.5mm 2000hrs@105℃ 350mΩ 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS