EKYB6R3ELL181ME11D
MFR.Part #
EKYB6R3ELL181ME11D
JLCPCB Part #
C1582770
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 180uF 2mm 340mA@100kHz 4000hrs@105℃ 5mm 6.3V ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS