ETXH251VSN681MR45S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ETXH251VSN681MR45S
JLCPCB Part #
C1582766
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 2.7A@100kHz 250V 30mm 45mm 680uF ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS