EGPD250ELL123MM40H
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EGPD250ELL123MM40H
JLCPCB Part #
C1582763
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-40℃~+135℃ 12000uF 18mm 18mΩ@100kHz 25V 3.468A@120Hz 3000hrs@135℃ 40mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS