EKMT451VSN471MA45S
MFR.Part #
EKMT451VSN471MA45S
JLCPCB Part #
C1582489
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.67A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 450V 45mm 470uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS