EGXF201ELL620MJ30S
MFR.Part #
EGXF201ELL620MJ30S
JLCPCB Part #
C1582482
Package
Plugin,D10xL30mm
Description
-40℃~+125℃ 10mm 200V 3000hrs@125℃ 30mm 493.5mA@120Hz 5mm 62uF ±20% Plugin,D10xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS