EGXF500ELL751MK25S
MFR.Part #
EGXF500ELL751MK25S
JLCPCB Part #
C1582368
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+125℃ 1.218A@120Hz 12.5mm 25mm 3000hrs@125℃ 38mΩ@100kHz 50V 5mm 750uF ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS