EKY-350ELL272MMN3S
MFR.Part #
EKY-350ELL272MMN3S
JLCPCB Part #
C1582365
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 15mΩ 18mm 2700uF 3.1275A@120Hz 31.5mm 35V 7.5mm ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS