ELXZ500ELL121MJC5S
MFR.Part #
ELXZ500ELL121MJC5S
JLCPCB Part #
C1582309
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.5mm 120uF 5000hrs@105℃ 50V 5mm 620mA@100kHz ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS