EKZE101ELL681MMP1S
MFR.Part #
EKZE101ELL681MMP1S
JLCPCB Part #
C1582274
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.32A@120Hz 100V 18mm 27mΩ 35.5mm 5000hrs@105℃ 680uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS