ESMG101ELL101MJ20S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ESMG101ELL101MJ20S
JLCPCB Part #
C1582125
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 100uF 10mm 2000hrs@85℃ 20mm 555mA@100kHz 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS