EGPD630ELL561MK25H
MFR.Part #
EGPD630ELL561MK25H
JLCPCB Part #
C1582085
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+135℃ 1.26A@120Hz 12.5mm 2000hrs@135℃ 25mm 560uF 5mm 63V ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS