ESMQ161VSN222MR40S
MFR.Part #
ESMQ161VSN222MR40S
JLCPCB Part #
C1581977
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 160V 2000hrs@85℃ 2200uF 30mm 4.78A@120Hz 40mm ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS