EGVD800ELL122MMP1H
MFR.Part #
EGVD800ELL122MMP1H
JLCPCB Part #
C1581860
Description
-40℃~+135℃ 1200uF 18mm 2.952A@120Hz 2000hrs@135℃ 24mΩ@100kHz 35.5mm 7.5mm 80V ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS