ESMQ251VSN152MR50S
MFR.Part #
ESMQ251VSN152MR50S
JLCPCB Part #
C1581816
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 1500uF 2000hrs@85℃ 250V 30mm 4.04A@120Hz 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS