EGXF101ELL331MK35S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EGXF101ELL331MK35S
JLCPCB Part #
C1581774
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-40℃~+125℃ 1.34A@120Hz 100V 12.5mm 3000hrs@125℃ 330uF 35mm 51mΩ@100kHz 5mm ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS