EKZE101ELL121MJ25S
MFR.Part #
EKZE101ELL121MJ25S
JLCPCB Part #
C1581629
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 120uF 25mm 360mA@120Hz 4000hrs@105℃ 5mm 69mΩ ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS