EKY-6R3ELL332MK20S
MFR.Part #
EKY-6R3ELL332MK20S
JLCPCB Part #
C1581570
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.425A@120Hz 12.5mm 20mm 3300uF 35mΩ 5mm 6.3V 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS