ESMR401VSN221MQ25S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ESMR401VSN221MQ25S
JLCPCB Part #
C1581542
Package
Plugin,D25.4xL27.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1.65A@120Hz 10mm 2000hrs@85℃ 220uF 25.4mm 27.5mm 400V ±20% 插件,D25.4xL27.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS