EGPD101ELL511MM25H
MFR.Part #
EGPD101ELL511MM25H
JLCPCB Part #
C1581516
Package
Plugin
Description
-40℃~+135℃ 1.46A@120Hz 100V 18mm 2000hrs@135℃ 510uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS