ELXY250ELL331MJ16S
MFR.Part #
ELXY250ELL331MJ16S
JLCPCB Part #
C1581449
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16mm 25V 330uF 412.5mA@120Hz 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS