ELXY350ELL221MJ16S
MFR.Part #
ELXY350ELL221MJ16S
JLCPCB Part #
C1581391
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16mm 220uF 35V 412.5mA@120Hz 5000hrs@105℃ 5mm 84mΩ ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS