ELBK350ELL602AMN3S
MFR.Part #
ELBK350ELL602AMN3S
JLCPCB Part #
C1581379
Package
Plugin,D18xL33mm
Description
-55℃~+105℃ 0%~+30% 18mm 19mΩ@100kHz 2.975A@120Hz 33mm 35V 5000hrs@105℃ 6000uF 7.5mm 插件,D18xL33mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS