EKXJ401ELL560MM20S
MFR.Part #
EKXJ401ELL560MM20S
JLCPCB Part #
C1581361
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 18mm 20mm 400V 500mA@120Hz 56uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS