EKZM500ELL152MM25S
MFR.Part #
EKZM500ELL152MM25S
JLCPCB Part #
C1581315
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.974A@120Hz 10000hrs@105℃ 1500uF 18mm 19mΩ 50V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS