ESMQ351VSN102MA50S
MFR.Part #
ESMQ351VSN102MA50S
JLCPCB Part #
C1580681
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 10mm 2000hrs@85℃ 3.54A@120Hz 350V 35mm 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS