ELXZ350ELL182MK40S
MFR.Part #
ELXZ350ELL182MK40S
JLCPCB Part #
C1580318
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1.722A@120Hz 12.5mm 17mΩ 1800uF 35V 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS