EKYB630ELL102ML25S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKYB630ELL102ML25S
JLCPCB Part #
C1580316
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.638A@120Hz 10000hrs@105℃ 1000uF 16mm 25mm 63V 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS