ELXZ500ELL272MM40S
MFR.Part #
ELXZ500ELL272MM40S
JLCPCB Part #
C1580294
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-55℃~+105℃ 18mm 2.55A@120Hz 20mΩ 2700uF 40mm 50V 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS