EKYB350ELL102MJ30S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKYB350ELL102MJ30S
JLCPCB Part #
C1580287
Package
Plugin,D10xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.338A@120Hz 10000hrs@105℃ 1000uF 10mm 31.5mm 35V 5mm ±20% 插件,D10xL31.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS