EKY-500ELL561MM15S
MFR.Part #
EKY-500ELL561MM15S
JLCPCB Part #
C1580204
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 18mm 50V 54mΩ 560uF 7.5mm 965mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS