ELXZ500ELL470MFB5D
MFR.Part #
ELXZ500ELL470MFB5D
JLCPCB Part #
C1580164
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 104mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@105℃ 450mΩ 47uF 50V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS