EKZN630ELL681MK30S
MFR.Part #
EKZN630ELL681MK30S
JLCPCB Part #
C1579958
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 2.76A@100KHz 30mm 5mm 63V 680uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS