EKZE101ELL101MK16S
MFR.Part #
EKZE101ELL101MK16S
JLCPCB Part #
C1579895
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 100V 100uF 12.5mm 16mm 5mm 750mA@100kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS