EGPD500ELL302MM35H
MFR.Part #
EGPD500ELL302MM35H
JLCPCB Part #
C1579888
Package
Plugin
Description
-40℃~+135℃ 18mm 3000hrs@135℃ 3000uF 4.4025A@120Hz 50V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS