RI40-1/2W-510KΩ ±5% T
MFR.Part #
RI40-1/2W-510KΩ ±5% T
JLCPCB Part #
C155704
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 510kΩ 700V ±250ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS