RI40-1/2W-430KΩ ±2% T
Extended
Manufacturer
CCO(Chian Chia Elec)
MFR.Part #
RI40-1/2W-430KΩ ±2% T
JLCPCB Part #
C155703
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 430kΩ 500mW 700V ±2% ±250ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS