ELXY630ELL100MEB5D
MFR.Part #
ELXY630ELL100MEB5D
JLCPCB Part #
C1579567
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1.9Ω 10uF 2000hrs@105℃ 2mm 41.2mA@120Hz 5mm 63V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS