ESMQ451VSN331MR40S
MFR.Part #
ESMQ451VSN331MR40S
JLCPCB Part #
C1579554
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.01A@120Hz 2000hrs@85℃ 30mm 330uF 40mm 450V ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS