EKMQ251VSN102MR40S
MFR.Part #
EKMQ251VSN102MR40S
JLCPCB Part #
C1579428
Package
Plugin,D30xL42mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 2.2A@120Hz 2000hrs@105℃ 250V 30mm 42mm ±20% 插件,D30xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS