ESMQ401VSN471MA30S
MFR.Part #
ESMQ401VSN471MA30S
JLCPCB Part #
C1579421
Package
Plugin,D35xL32mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.39A@120Hz 2000hrs@85℃ 32mm 35mm 400V 470uF ±20% 插件,D35xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS