APSG200ELL391MHB5S
MFR.Part #
APSG200ELL391MHB5S
JLCPCB Part #
C1579109
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 13mm 14mΩ 15000hrs@105℃ 20V 3.5mm 390uF 4.97A@100kHz 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS